Tel: 0(212)2155533   Whatsapp: 0(553)9139953    
image

Tam da İstediğiniz Göğüslere Kavuşun

Doğal Göğüs Estetiği

Yeni teknoloji 3 boyutlu teknik ile kötü sürprizlerle karşılaşmadan, tam da hayalini kurduğunuz doğal görünümlü göğüslere kavuşun.

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme büyütme ameliyatında sizin için en doğru yöntem hangisi? Silikon protez ve yağ enjeksiyonları arasındaki farklar nelerdir? Op. Dr. Güray Yeşiladalı Göğüs Estetiği ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Tüm Videolar »
image
image

Göğüs Estetiği

Meme, kadın figüründe önemli bir noktadır ve tarih boyunca da öyle olmuştur. Sıkı bir diyet ve çalışmayla kadınlar istedikleri formu yakalayabilirler fakat göğüs dikleştirme veya büyütme bu şekilde mümkün değildir, istediğiniz göğüslerle doğmamışsanız silikon ile meme estetiği yaptırmayı düşünmelisiniz.

Uzun zamandır tüm dünyada uygulanan, kalıcı ve güvenli bir yöntem olan silikon ile göğüs estetiği, sadece meme büyütme değil, meme dikleştirme amacına karşılık da ideal sonuçlar veren bir uygulamadır. Göğüs büyütme operasyonu geçiren kadınlar kendilerini hayatın her alanında daha özgüvenli, dışa dönük ve mutlu hissederler.

image

Op. Dr. Güray K. Yeşiladalı

Vanity Estetik Kliniği’nin kurucusu olan Op. Dr. Güray Yeşiladalı, dünyanın en prestijli Plastik Cerrahi topluluğu olan ISAPS’a (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) Türkiye’den kabul edilen 57 plastik cerrahtan biridir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde aldığı tıp eğitiminden sonra, önce Justus Leipzig Üniversitesinde daha sonra da ABD’de Wisconsin Üniversitesinde çeşitli akademik çalışmalarda yer aldı. Wisconsin Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümünde bir süre cerrahlık görevini de icra eden Dr. Yeşiladalı, çalışmalarını kurucusu olduğu Vanity Estetik Kliniği’nde sürdürmektedir.

  • Image “Göğüs ölçülerimden memnun olmadığım için bir süredir bu operasyonu düşünüyordum. İnternetten Vanity Estetiğe ulaştım ve Güray Bey’i ziyaret ettim. Kendisinin verdiği detaylı bilgiler sayesinde emin oldum ve operasyonu gerçekeştirdik. Çok da memnun kaldım, kendisine çok teşekkür ederim. ”
    Damla S.
    Modacı, 24
  • Image “Göğüs büyütme ameliyatı olmakta kararlıydım fakat doğal bir görünüm benim için en önemli kriterdi. Güray Bey’le randevumda eskiden yapılmış operasyonların fotoğraflarını görme fırsatım olduktan sonra etkilendim ve kendisini tercih ettim. Harika bir operasyon geçirdik, tüm ekip çok yardımcı oldu, herkese çok teşekkür ederim. ”
    Serpil T.
    Endüstri Mühendisi, 27
background

Aklınızda Soru İşaretleri mi Var? Sizi Arayalım, Sorularınızı Cevaplayalım.

Silikon Güvenli midir?

Günümüzde kullanılan tıbbi silikon içerikli yeni nesil protezler üzerinde yapılan ve yapılmakta olan çok sayıda bilimsel çalışma, bu protezlerin insan sağlığına herhangi bir zararları olmadığını göstermiştir.

Kesi Nerede Olacak?

Silikon protezlerin yerleştirilmesi için meme altı katlantısı, meme başı ya da koltuk altından yapılan küçük kesiler kullanılır. Sizin için uygun yönteme ameliyat öncesi yapılan muayene sonrasında doktorunuz karar verecektir.

Emzirmeyi Etkiler mi?

Silikon protezler süt üretimi yapan meme dokusunu etkilemezler. Meme büyütme ameliyatı sonrası dönemde rahatlıkla bebek emzirilebilir.

Damla mı? Yuvarlak mı?

Damla şeklinde olan implantların şeklini koruması için biraz daha sert bir jel içermeleri gereklidir. Her iki implant tipi de uygun hastalarda kullanıldığında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.

İyileşme Süreci

Göğüs büyütme operasyonu geçiren hastaların büyük kısmı birkaç gün içerisinde işlerine dönebilmektedir. Yine de birkaç hafta boyunca göğüs kaslarının aşırı kasılmasına sebep olacak hareketlerden kaçınmak doğru olacaktır.

Sonuçlar Kalıcı mıdır?

Normalde meme büyütme ameliyatı ile elde edilen sonuçlar uzun sürelidir. Hamilelik, yaşlanma, aşırı kilo alma, aşırı kilo verme, hormonal değişiklikler ve yerçekiminin etkisiyle zaman içerisinde değişiklikler olacaktır.